Twitter’da Takibi Bırakanlar

Twitter’ı aktif olarak kullanıyorsunz. Takipçileriniz ve arkadaşlarınız var. Ancak takip ettiklerinizin ne kadarı sizi geri takip ediyor biliyor musunuz?

Twitter, 160 karakter ile kendimizi ve düşüncelerimizi anlatmanın en kolay yolu haline geldi. Fikirlerimizi birkaç saniye içerisinde tüm takipçilerimizle paylaşmamız, onların yorumları ile geliştirmemiz mümkün. Bir de takip ettiğiniz kişiler var tabi. Yazdıklarını düzenli takip ettiğiniz insanlar bunlar. Siz onların her yazdığını okuyorsunuz ancak onlar sizin yazdıklarınızı okuyorlar mı? Yoksa sizi ilk başta takip ettikten birkaç gün sonra takibi bırakanlar‘dan biri mi oldular?

Bunu görmek için Twitter hesabınızda takip ettiklerinizin profillerine tek tek girip sizi takip edip etmediklerini görebilirsiniz. Peki bununla uğraşmak istemiyorsanız ve kimlerin sizi unfollow ettiğini hemen öğrenmek istiyorsanız ne yapacaksınız ? İşte size güzel bir alternatif: twitpalas.com

Twitpalas sitesini kullanarak sizi takip etmeyenlerin listesini anında görebilirsiniz. Hazırlanan detaylı unfollowers tabloları bu kişileri çeşitli parametrelere göre sıralamanızı sağlar. Sizi “unfollow yapanlar”ı şu kriterlere göre sıralamanız mümkün: en son tweet atan, en eski tweet atan, sık sık tweet atan, nadiren twit atan, takipçi sayısı en az olan, en az popüler olan, en popüler olan unfollowcu‘lar. İsterseniz profil resimlerini slideshow olarak görüp de silmeye karar verebilirsiniz.

Örnek bir videoyu şuradan izleyebilirsiniz: twitter video
twitpalas.com’u ziyaret etmek için tıklayınız

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Twitter'da Takibi Bırakanlar, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Yazar: Kerem YILMAZ

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar