LG G4 Görüntülendi!

LG’nin büyük beğeni toplayan G3 modelinden sonra G4’ün nasıl olacağı büyük merak konusuydu. İşte LG’nin yeni amiral gemi modeli G4’e ait olduğu iddia edilen ilk görüntüler.

lg-logo-arka

Samsung ve HTC, MWC 2015 kapsamında yeni amiral gemi modellerini tanıtmışken şimdilerde ise gözler LG’ye çevrilmiş durumda.

Güney Koreli şirketin önümüzdeki aylarda tanıtması beklenilen yeni nesil amiral gemi modeli G4’e ait ilk görüntüler ise XDA Developers üzerinden yayınlandı. s3rv1cet3ch isimli bir kullanıcının forumda paylaştığı görseller LG’nin G2 ile başlattığı tasarım çizgisinin devam ettiğini gösteriyor.

 

lg-g4-sdn

 

LG G4 ismi ile gelmesi beklenilen modelin arka tarafında tıpkı diğer modellerde olduğu gibi güç butonu ve ses açma kapama butonları yer alırken alt tarafta G3 ile aynı şekilde konumlandırılmış bir hoparlör dikkat çekiyor.

Tasarım anlamında büyük farklılıklar görülmezken cihazın sol üst kısmında yer alan çıkıntı merak uyandırıyor. Bu çıkıntının LG G4’e özel bir kalem olma ihtimali oldukça yüksek.

Ayrıca bu bir anten de olabilir. LG G3’ün Kore versiyonunda minik de olsa görünen bir anten mevcuttu.

lg-g4-sdn-1427453538

 

LG G4’e ait olduğu iddia edilen bu görüntülerde tasarımdaki farklar ise dikkatli bakıldığında anlaşılıyor. Selefi G3’te daha yuvarlak hatlar kullanılmışken sızdırılan görüntülerde daha köşeli hatların kullanıldığını görüyoruz.

Görüntülerden Android 5.0.2 Lollipop ile geleceği anlaşılan modelin Qualcomm’un Snapdragon 810 işlemcisine ve 3 GB RAM’e sahip olacağı şimdiden konuşulanlar arasında. Ayrıca Quad HD ekran ve 13 megapiksel kamera çözünürlüğü ise değişmeyecek gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir