Counter Strike 1.5 Nasıl İndirilir

1999 senesinden beri tüm dünya genelinde gelişmekte olan teknolojiye bağlı olarak oldukça yaygın olarak oynanmakta olan Counter Strike oyunu aslında Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış olan Half-Life isimli oyunun eklentisidir. Daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunu türüdür.

İlk olarak piyasaya sürüldüğü günden bu güne dek tüm dünya genelinde en çok oynanmakta olan, oyun severlerin oldukça sık olarak tercih ettiği ve tüm dünya genelinde en çok tanınan ve bilinen bir oyun çeşidi haline gelmiştir. Tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın olarak oynanmakta olan oyun farklı versiyonları ile tüm dünya genelinde oyun severlerin farklı oyun deneyimlerini CS versiyonları ile yaşayabilmesine olanak sağlamaktadır.

Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan Counter Strike 1.5 versiyonu ile oyun severler çok daha kolay bir şekilde oyun deneyimi yaşayabilme olanağına sahip olabilmektedir. CS oyununun versiyonları arasında oyun severlerin en çok oynamakta olduğu Counter Strike 1.5 indir seçeneği ile günümüz dünyasının en geniş olanaklarının yer aldığı internet üzerinde oyun severlerin beğenisine sunulmaktadır.

İnternet kolay bir şekilde indirilebilmekte olan CS 1.5 ile oyun severler CS oyununu bu versiyonda çok daha verimli ve keyifli bir şekilde deneyim edinebilme olanağına sahip olabilmektedir. Bu sayede internet üzerinde yer almakta olan CS oyunun 1.5 versiyonu ile oyun severler dilerlerse arkadaşları ile birlikte dilerlerse de online olarak tüm dünya genelinde oyun severler ile çetin bir şekilde mücadele ederek oyun oynama deneyimine sahip olabilmektedir.

Tüm dünya genelinde oyun severler bu oyun üzerinden düzenlenmekte olan turnuvalar ve yarışmalar ile de birbirileri ile mücadele ederken hem eğlenmektedir hem de yarışmaktadırlar.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Counter Strike 1.5 Nasıl İndirilir, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Yazar: Kerem YILMAZ

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

2 Yorum Yapıldı